Draker Rtu Gotowy Środek Do Zwalczania Owadów Biegających I Latających 400 Ml

25.00 

Opis

DRAKER RTU GOTOWY ŚRODEK DO ZWALCZANIA OWADÓW BIEGAJĄCYCH I LATAJĄCYCH

DRAKER RTU to skoncentrowany, szybko działający preparat owadobójczy w postaci gotowego do użycia sprayu. Szczególnie polecany do zwalczania owadów latających i biegających (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów) takich jak: pluskwy, rybiki czy muchy.
W tej wysoce skutecznej mieszance owadobójczej część tetrametryny i butoksydu piperonylu (PBO) jest wolna i działa natychmiast na owady, podczas gdy cypermetryna i pozostały PBO są w formie mikrokapsułek. Zamknięcie składników aktywnych w mikrokapsułkach chroni je przed wpływami zewnętrznymi, takimi jak światło, temperatura i wilgotność oraz pozwala na kontrolowane i powolne uwalnianie do środowiska. Produkt jest bezzapachowy. Charakteryzuje się szybkim działaniem bakteriobójczym i trwałością działania dzięki efektowi rezydualnemu.

Preparat ten należy stosować na wszystkie powierzchnie, na których obserwuje się owady, zwłaszcza ścieżki, miejsca odpoczynku, miejsca lądowania owadów latających oraz wszelkie pęknięcia i szczeliny. Preparat może być stosowany na zewnątrz i stanowi barierę na obwodach budynków, obwodach okiennych, parapetach i składowiskach odpadów. Wewnątrz budynków Draker RTU może być używany na listwach przypodłogowych, wokół pomieszczeń, narożników i zakamarków. Produkt ten znajduje zastosowanie w kuchniach, zwłaszcza w pobliżu kuchenek i lodówek, a także w koszach na śmieci i bagażnikach samochodowych. Usuń całą żywność przed użyciem produktu. Delikatnie wstrząsnąć przed użyciem.

Polecamy również: Draker 10.2 koncentrat 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Draker Rtu Gotowy Środek Do Zwalczania Owadów Biegających I Latających 400 Ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *