Cimex Out 50 Ml

49.90 

Opis

CIMEX OUT 50 ml 

Środek owadobójczy Cimex Out zwalcza pluskwy, muchy, prusaki, komary, mrówki, karaluchy.

 

W sezonie wiosenno-letnim szczególnie mamy do czynienia z problemem, jakim są insekty w zaciszu domu. Z tego powodu często trzeba podjąć walkę z owadami. Do tego celu warto wykorzystać specjalistyczne produkty. Cimex Out 50 ml to odprysk o bardzo silnym działaniu. Preparat posiada działanie owadobójcze dla owadów obecnych na zewnątrz, a także dla owadów latających i biegających wewnątrz budynków. Firma AsPlant wypuściła produkt, który należy rozcieńczyć z wodą. Cimex Out to uniwersalna zawiesina insektycydu, która powstała do zwalczania przeróżnych owadów.

Wysokie stężenia alfa-cypermetryny i chlorfenaprilu sprawiają, że jest to doskonały środek odstraszający owady i muchy. To idealny spray na roztocza ogrodowe i komary dzięki dwóm silnym składnikom aktywnym. Cimex-out to recenzowane rozwiązanie, w którym zawiodły inne suplementy oparte na cypermetrynie.

Ze względu na wysoką odporność na temperaturę i słońce, jest idealnym środkiem owadobójczym do zwalczania much, os, mrówek i innych owadów na fasadach, balkonach, tarasach i innych nasłonecznionych powierzchniach. Idealny do opryskiwania komarów i kleszczy w słonecznych ogrodach. Cimex-out firmy AsPlant to skoncentrowana zawiesina pestycydów w postaci koncentratu, który jest rozcieńczany wodą.

Podczas użytkowania produktu należy zachować środki najwyższej ostrożności. Ze względu na wysoką toksyczność produktu nie należy go wylewać do zbiorników wodnych. Stosując produkt, należy korzystać z rękawic ochronnych, aby skóra nie miała bezpośredniego kontaktu z produktem.

 

Inne polecane produkty: Draker 10.2

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Cimex Out 50 Ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *