Bros Skuteczny Żel Na Karaluchy

35.00 

Brak w magazynie

Opis

BROS skuteczny żel na karaluchy

Zdawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach mieszkania i domy są wolne od szkodników, które kiedyś spędzały sen z powiek osobom żyjącym w dużo mniej higienicznych warunkach. Obecny poziom życia i rozwój technologiczny pozwalają bowiem na wiele innowacyjnych rozwiązań, którymi nie dysponowały wcześniejsze pokolenia. Tymczasem prusaki i karaluchy nadal są dość powszechnym zagrożeniem, zwłaszcza na dużych osiedlach. Nie potrzeba wiele, aby przenieść je do domu, nawet jeśli w danym gospodarstwie domowym panują sterylne i nienaganne warunki.

W razie zauważenia w swojej najbliższej przestrzeni tego typu owadów zaleca się sięgnięcie po radykalne środki, jak np. wygodne w aplikowaniu żele na karaczany i pluskwy. Te pierwsze mogą przebywać w szafkach kuchennych i regałach znajdujących się w spiżarni. Zazwyczaj urządzają sobie nocne przemarsze po podłodze, natomiast w ciągu dnia siedzą w ukryciu. Z kolei pluskwy dużo trudniej jest zauważyć. Najczęściej gromadzą się w starych szafach i pojemnikach łóżek. Zanim dostrzeże się owada, można najpierw zauważać u siebie na całym ciele swędzące plamki po ukąszeniu pluskiew. Z pewnością nie należy tego bagatelizować, gdyż insekty nie znikną z mieszkania samoistnie.

Dobrą opcją może być żel na prusaki, który pozostawia się w miejscach, gdzie najczęściej pojawiają się robaki. BROS skuteczny żel na karaluchy radzi sobie zarówno z larwami owadów, jak i z insektami w dorosłej postaci.  Jego stosowanie jest bezpieczne dla człowieka.

Najskuteczniejszy żel na karaluchy produkcji brosa, na bazie skutecznej substancji czynnej  imidachlopryd. W celu utrzymania smaku produktu dla potencjalnych ofiar żel zawiera dedykowane wabiki. Niezjedzona trutka pozostaje atrakcyjna przez kilka tygodni. Preparat w formie żelu można stosować w miejscach wymagających specjalnej ostrożności jak np gastronomia, lokale mieszkalne, ośrodki medyczne. Dawkowanie produktu opisane jest w instrukcji,  ile wystawiać kropli preparatu.

Inne polecane produkty do zwlaczania karaczanów: Mythic Żel 

Paralizator na owady

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bros Skuteczny Żel Na Karaluchy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *