Drewniana Łapka Na Myszy Chwytacz

2.99 

Opis

Drewniana łapka na myszy

Tradycyjne i sprawdzone metody walki z gryzoniami okazują się często najlepsze. Jeśli Twoją spiżarnię pustoszą myszy lub w piwnicy grasują małe futerkowe stworki, z którymi nie radzi sobie już domowy kot, trzeba postawić na sprytniejsze rozwiązania. Choć zdawać by się mogło, że klasyczna drewniana pułapka na myszy z zatrzaskiem już od dawna nie zdaje egzaminu, to jednak nic bardziej mylnego. Jest to produkt o prostej konstrukcji, lecz niezwykle skuteczny w potyczce z gryzoniami w domu lub obejściu.

Działanie pułapki jest nieskomplikowane. Należy naciągnąć sprężynę i zabezpieczyć ją za pomocą funkcjonalnej zawleczki. Na koniec trzeba położyć delikatnie na deseczkę drobny przysmak, który skusi szkodnika i czekać na rezultaty. Myszy oraz inne gryzonie wykazują większą aktywność nocą, więc jest wielce prawdopodobne, że rano ofiara będzie już złapana w pułapkę. Drewniana łapka na myszy marki Bros to sposób na szybkie i tanie pozbycie się kłopotów.

Łapki na myszy wykonywane są starannie i solidnie, więc mogą posłużyć przez dłuższy czas. Ich największą zaletą jest właśnie to, że po użyciu mogą być myte i stosowane jeszcze wielokrotnie. Mechanizm pułapki na myszy opiera się na zaskoczeniu i zegarmistrzowskiej precyzji. Właśnie dlatego mysz, która połakomi się na kawałek sera lub boczku nie ma najmniejszych szans na ucieczkę. Najbliższa przestrzeń mieszkalna wolna od szkodników jest teraz w Twoim zasięgu. Praktyczna łapka na myszy wykonana z drewna powinna znajdować się w każdym domu, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Drewniana Łapka Na Myszy Chwytacz”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *